Blondel Estate

4145107025
Abbey Slopes Dézaley Grand Cru AOC Blondel White wine, 70 cl, Vaud, Switzerland, 2025 Sale price21.50 CHF 30.71 CHF/l
4145007024
St-Saphorin Pré-Lyre Lavaux AOC Blondel Estate White wine, 70 cl, Vaud, Switzerland, 2024 Sale price17.50 CHF 25.00 CHF/l
4145207025
Epesses La Perle Lavaux AOC Domaine Blondel White wine, 70 cl, Vaud, Switzerland, 2025 Sale price16.50 CHF 23.57 CHF/l